Wycinka drzew

Wycinka drzew w gęstej zabudowie, to jedna z najtrudniejszych operacji technicznych wykonywanych przez arborystów. Dzięki stosowaniu arborystycznych technik dostępu linowego, jesteśmy w stanie wykonać wycinkę nawet w najtrudniejszych warunkach zachowując pełne bezpieczeństwo oraz dbałość o otoczenie. Gdy to konieczne, ścinamy drzewa sekcyjnie, w razie potrzeby opuszczając każdy odcięty kawałek na linie, dzięki czemu możemy pracować w bezpośredniej bliskości budynków, linii napowietrznych, na cmentarzach, w ogrodach itp.

Na Państwa życzenie możemy uprzątnąć cały teren, wywieźć i zutylizować drewno i gałęzie (posiadamy rębak do gałęzi). Możemy także pociąć drewno na klocki żądanej długości i porąbać, aby było ono gotowe do spalenia w kominku lub piecu.

wtfdivi014-url44

Techniki arborystyczne

Podczas pracy stosujemy głównie arborystyczne techniki dostępu linowego, co pozwala nam dotrzeć w wybrany punkt korony drzewa, bez używania ciężkiego sprzętu.

wtfdivi014-url57

Narzędzia akumulatorowe

Gdy tylko to możliwe, stosujemy pilarki akumulatorowe. Ma to pozytywny wpływ na Państwa komfort (niski poziom hałasu) oraz zdrowie (brak emisji spalin).

wtfdivi014-url26

Pewność

Posiadamy ubezpieczenie OC obejmujące szkody na osobie lub w mieniu wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej.