Sadzenie drzew

W warunkach miejskich drzewa muszą sprostać wielu wyzwaniom – w porównaniu do leśnych pobratymców, ich życie jest dużo trudniejsze. Dlatego tak istotne jest, aby posadzić drzewa w prawidłowy sposób, oraz zapewnić im możliwie najlepsze warunki rozwoju w nowym miejscu. 

Tak samo ważny jest dobór gatunku – trzeba pamiętać o złożonych wymaganiach siedliskowych, a także przyszłym rozmiarze dorosłego drzewa. No i oczywiście drzewa mają cieszyć i upiększać nasze otoczenie

Możemy pomóc Wam uniknąć wszystkich nieprzyjemnych niespodzianek i cieszyć się drzewami jak najdłużej. 

Oferujemy również nasadzenia wielkopowierzchniowe (np. zalesienia gruntów porolnych). W ramach usługi możemy wykonać następujące prace:

  • wykonanie planu zalesienia (projekt)
  • badanie zapędraczenia gleby
  • przygotowanie gleby (orka)
  • dostarczenie materiału sadzeniowego (sadzonki)
  • sadzenie
  • zabezpieczenie uprawy przed zgryzaniem (chemiczne lub poprzez grodzenie)
  • ocena udatności
  • pielęgnacja nasadzeń

 

Wszystkie usługi

Pielęgnacja drzew

Nasza działalność to przede wszystkim kompleksowa pielęgnacja drzew. Podczas pracy stosujemy głównie technikami dostępu linowego, co pozwala nam dotrzeć w dowolny punkt korony drzewa.

Wycinka drzew

Dzięki stosowaniu tzw. metod alpinistycznych, jesteśmy w stanie wykonać wycinkę nawet w najtrudniejszych warunkach zachowując pełne bezpieczeństwo oraz dbałość o otoczenie

Cięcia techniczne

Cięcia techniczne są jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w warunkach zabudowy miejskiej. Ich zadaniem jest usunięcia wszelkich zagrożeń bezpieczeństwa oraz kolizji wynikających z współistnienia drzew z infrastrukturą techniczną.

Sadzenie drzew

Oferujemy również Państwu sadzenie drzew – zarówno tych pojedynczych, na potrzeby zieleni miejskiej, jak i również nasadzenia wielkopowierzchniowe.

Zabezpieczanie drzew przed rozłamaniem

Wiązania drzew zapobiegają ich rozłamywaniu się lub odpadaniu konarów. Dzięki ich montażowi można zapewnić bezpieczeństwo w otoczeniu drzewa.

Pomniki przyrody i parki zabytkowe

Pomniki przyrody oraz drzewa rosnące na terenach zabytkowych należą do naszych najcenniejszych zasobów przyrodniczych. A dla nas osobiście, praca z nimi to najwyższa zawodowa przyjemność.

Przyjaciele w ogrodzie

Nic nie ubarwi naszego ogrodu jak skrzydlaci przyjaciele – ptaki i owady. Aby uczynić nasz ogród dla nich atrakcyjnym i bezpiecznym, warto zainstalować specjalne budki lub domki.

Prace leśne

Z leśnictwem jesteśmy związani od niemal 30 lat i przeszliśmy przez wszystkie jego “etapy terenowe”.

Prace interwencyjne

W pilnych przypadkach, bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa ludzi lub mienia, jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godz. na dobę.

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie – jest to bezpłatne i niezobowiązujące. 

Wystarczy skontaktować się z nami i umówić na termin wyceny. 

(+48) 505 46 46 43

Warszawa, Polska

Formularz kontaktowy