Prace interwencyjne

W pilnych przypadkach, bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa ludzi lub mienia, jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godz. na dobę. Prosimy, oprócz telefonu, o wiadomość tekstową z powodem kontaktu.

Wszystkie usługi

Pielęgnacja drzew

Nasza działalność to przede wszystkim kompleksowa pielęgnacja drzew. Podczas pracy stosujemy głównie technikami dostępu linowego, co pozwala nam dotrzeć w dowolny punkt korony drzewa.

Wycinka drzew

Dzięki stosowaniu tzw. metod alpinistycznych, jesteśmy w stanie wykonać wycinkę nawet w najtrudniejszych warunkach zachowując pełne bezpieczeństwo oraz dbałość o otoczenie

Cięcia techniczne

Cięcia techniczne są jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w warunkach zabudowy miejskiej. Ich zadaniem jest usunięcia wszelkich zagrożeń bezpieczeństwa oraz kolizji wynikających z współistnienia drzew z infrastrukturą techniczną.

Sadzenie drzew

Oferujemy również Państwu sadzenie drzew – zarówno tych pojedynczych, na potrzeby zieleni miejskiej, jak i również nasadzenia wielkopowierzchniowe.

Zabezpieczanie drzew przed rozłamaniem

Wiązania drzew zapobiegają ich rozłamywaniu się lub odpadaniu konarów. Dzięki ich montażowi można zapewnić bezpieczeństwo w otoczeniu drzewa.

Pomniki przyrody i parki zabytkowe

Pomniki przyrody oraz drzewa rosnące na terenach zabytkowych należą do naszych najcenniejszych zasobów przyrodniczych. A dla nas osobiście, praca z nimi to najwyższa zawodowa przyjemność.

Przyjaciele w ogrodzie

Nic nie ubarwi naszego ogrodu jak skrzydlaci przyjaciele – ptaki i owady. Aby uczynić nasz ogród dla nich atrakcyjnym i bezpiecznym, warto zainstalować specjalne budki lub domki.

Prace leśne

Z leśnictwem jesteśmy związani od niemal 30 lat i przeszliśmy przez wszystkie jego “etapy terenowe”.

Prace interwencyjne

W pilnych przypadkach, bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa ludzi lub mienia, jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godz. na dobę.

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie – jest to bezpłatne i niezobowiązujące. 

Wystarczy skontaktować się z nami i umówić na termin wyceny. 

(+48) 505 46 46 43

Warszawa, Polska

Formularz kontaktowy