O NAS

Jesteśmy małżeństwem, które z miłości do drzew, przygód i wspinaczki drzewnej stworzyło Akademię Drzewacza.

Krzysiek zajmuje się drzewami od 1991 r., Kiedy to rozpoczął naukę w Technikum Leśnym w Tułowicach. Po jego ukończeniu rozpoczął pracę w Lasach Państwach, gdzie przez 6 lat był podleśniczym. Kolejnym etapem była praca w lasach Wielkiej Brytanii i ponownie w Polsce. W 2009 r. postanowił zająć się drzewami miejskimi i dołączyć do grona nielicznych w tamtym czasie arborystów (jednocześnie kontynuując naukę na Uniwersytecie Opolskim na kierunku Ochrona Środowiska).

W 2012 razem wyruszamy w 15-miesięczną podróż po Ameryce Południowej, w trakcie której spędzamy 2 miesiące w boliwijskiej części Amazonii. Zafascynowani tym miejscem w kolejnych latach wracamy tam wielokrotnie, ale już ze sprzętem wspinaczkowym, aby wspinać się w korony amazońskich gigantów! Pokłosiem naszych wyjazdów jest podjęcie współpracy z miejscowymi naukowcami, w pilotażowej próbie badań koron drzew w Parku Narodowym Madidi (więcej możecie przeczytać na stronie Fundacji).

Tak rozpoczyna się nasza wspólna drzewna podróż, gdyż od tamtej pory nie tylko wspinamy się razem na drzewa w Boliwii, ale także wspólnie prowadzimy Akademię Drzewacza we wszystkich jej aspektach.

Oboje cały czas pogłębiamy naszą drzewną wiedzę, uczestnicząc w kursach, seminariach i konferencjach, również poza Polską. M.in. oboje jesteśmy „Certyfikowanymi Inspektorami Drzew”.

Kontakt

Ze względu na charakter naszej pracy i częste wyjazdy, preferujemy kontakt przez elektroniczne środki komunikacji takie jak email czy komunikatory:

email: arborysta.warszawa@gmail.com
Messenger/Facebbok: m.me/akademia.drzewacza
WhatsApp: +48509954322

Dzięki temu będziemy mogli na spokojnie odczytać Waszą wiadomość i odpowiedzieć w dogodnym czasie.

Jeśli piszecie do nas w sprawie drzew, z którymi macie jakiś problem, będziemy wdzięczni za przesłanie opisu oraz kilku zdjęć obrazujących ten problem, a także pokazujących drzewo z dalszej perspektywy (sylwetka, otoczenie). Będzie łatwiej rozpocząć rozmowę :).

Oczywiście, jeśli preferujecie kontakt telefoniczny, to możecie dzwonić na podany wyżej numer. Jeśli nie odbieramy, będziemy wdzięczni za przesłanie SMS-a z informacją o sprawie, w której dzwonicie. Mamy codziennie po kilka telefonów reklamowych i czasami wieczorem tworzy się z tego lista kilkunastu nieodebranych połączeń, przez którą ciężko przebrnąć. Dziękujemy!

P.S. Mieszkamy w Warszawie, ale pracujemy na terenie całej Polski, szczególnie przy ciekawych zleceniach :). Praca poza granicami Polski również jest mile widziana :).

¡Amigos, también hablamos español!