O nas

Jesteśmy prężnym, profesjonalnym zespołem arborystów. Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją, wycinką oraz sadzeniem drzew. Posiadamy kwalifikacje, umiejętności oraz sprzęt, niezbędne do wykonania każdej pracy w koronie drzewa. Przemawia za nami wykształcenie, doświadczenie, praktyka oraz elastyczność w podejściu do klienta i jego potrzeb.

Swoją działalność opieramy na wykształceniu oraz wieloletniej praktyce w Polsce i Wielkiej Brytanii. Cały czas poszerzamy oraz aktualizujemy wiedzę dzięki kontaktom z innymi arborystami z całej Polski oraz ciągłemu dokształcaniu.

Podczas pracy dbamy nie tylko o najbliższe otoczenie, ale także szerzej o środowisko naturalne. Wszędzie, gdzie to możliwe, wykorzystujemy narzędzia ręczne. Korzystamy również z pilarek spalinowych – jednak to nowoczesne maszyny najwyższej klasy, oszczędne, emitujące niskie ilości spalin. Stosujemy wyłącznie oleje biodegradowalne. Każdorazowo dezynfekujemy sprzęt, aby zapobiec przenoszeniu patogenów pomiędzy drzewami.

Stawiamy również na bezpieczeństwo. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia dopuszczające do wykonywanych przez nas prac. Używamy jedynie atestowanego sprzętu renomowanych marek, zgodnego z polskimi i europejskimi normami. Pracujemy zawsze w zgodzie z przepisami branżowymi oraz BHP. Dzięki temu zatrudniając nas zyskują Państwo spokój oraz bezpieczeństwo.

Kilka faktów na temat naszego zespołu:

  • uprawnienia „European TreeWorker” oraz NOT „Pilarz drzew i krzewów ozdobnych”
  • wykształcenie leśne
  • wieloletnia praktyka leśna w Służbie Leśnej Lasów Państwowych
  • doświadczenie w pielęgnowaniu drzew na terenie Polski i Wielkiej Brytanii

Działamy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem woj. opolskiego i wszystkich jego powiatów: opolski (Opole), brzeski (Brzeg), głubczycki (Głubczyce), kędzierzyńsko-kozielski (Kędzierzyn Koźle), kluczborski (Kluczbork), krapkowicki (Krapkowice), namysłowski (Namysłów), nyski (Nysa), oleski (Olesno), prudnicki (Prudnik), strzelecki (Strzelce Opolskie)